Skafander AVATAR 101.
Połącz się ze swoją pasją w każdych warunkach, kiedy tylko zechcesz…
Home
Home

Wyobraź sobie nieograniczone możliwości w rozwoju Twojej pasji, jaką może stać się nurkowanie. Wyobraź sobie wygodny, lekki, niezawodny suchy skafander nurkowy, który umożliwia Ci długie nurkowanie zarówno w tropikalnych jak i arktycznych wodach naszej planety i odkrywanie podwodnego świata bez ograniczeń termicznych. Wyobraź sobie i zobacz, bo to właśnie dla ciebie mamy. Twój nowy Avatar w świecie pod wodą.

Dowiedz się więcej

Avatar oferuje wszystkie podstawowe i niezbędne funkcje, których potrzebujesz przy odpowiedniej konfiguracji suchego skafandra:

Skafander Avatar 101, to niezwykle prosta, pomysłowa i przystępna alternatywa na rynku dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z suchym skafandrem, wymienić swój dotychczasowy skafander na coś nowoczesnego lub po prostu kupić sobie nowy, zapasowy, idealny do dalekich podróży sprzęt.

 

Ułatwiamy maksymalnie nurkowanie w suchym skafandrze.

Home - Avatar

Ciesz się oczywistymi zaletami nurkowania w nowoczesnym, dobrze skrojonym suchym skafandrze: maksymalnym cieplnym komfortem pod wodą, mniejszą objętością sprzętu w twojej torbie podróżnej, mniejszym obciążeniem do zanurzenia pod wodą, lekkością i niezwykłą łatwością w obsłudze oraz eleganckim wyglądem.